2014 ENKA İnşaat Yurtdışı iş ilanları

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizde yeterli iş imkanlarının olmaması veya kendi alanında iş bulamama yada ücretlerin düşük olmaması nedeniyle yurt dışındaki iş imkanları değerlendirilebilir. Günümüzün ve geleceğimizin favori alanından olan İnşaattır. Yurt dışında ülkemizin önemli temsilcilerinden olan Enka İnşaat, Rusya başı çekmek koşuluyla diğer Orta Asya Türk Cumhuriyetlerinde sürekli faaliyette olup işçi götürmektedir.

Yaptığı başarılı çalışmalarından alnının akıyla çıkmış olan Enka İnşaat yurtdışında kendini ispatlamış ve güven kazanmıştır. İnşaat sektöründe birçok yapıtı bulunan Enka İnşaat yapıtlarının devamının gelmesi için kendileriyle çalışacak ve hizmet edecek kişiler aramaktadır. Ve bunun için Enka İnşaat Yurtdışı Personel ve İşçi aramaktadır. Yurtdışı çalışmalarında onlara yardımcı olacak ve işçilerinide ücret konusunda memnun ediyor ve Ülkemizden her sene binlerce kişiyi yurtdışına götürmektedir.

Başvuru Şartları ve Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

ek iş

Bir önceki yazımız olan 2013 2014 İşkur Yurtdışı İş İlanları başlıklı makalemizde 2013 2014 İşkur Yurtdışı İş İlanları, işkur ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Gelen Aramalar
iş ilanları, yurtdışı iş ilanları,mapa inşaat iş ilanları,topoğraf iş ilanları yurtdışı,yurtdışı topoğraf iş ilanları,enka inaat i ilanlar,enka holding iş ilanları,inşaat iş ilanları yurtdışı,enka yurtdışı işçi alımı,iskur yurtdisi isci alimi

Sponsorlu Bağlantılar

Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, ek-is.gen.tr değil siz sorumlu tutulursunuz.

Önceki yazıyı okuyun:
İşkur Yurtdışı İşçi Alımları Başvuru

İşkur,  vatandaşların iş ve işçi bulmaları için sürekli güncellenen iş teklifleriyle vatandaşlara iş ve işçi konusunda kolaylık sağlayan bir kurumdur....

Kapat